دوشنبه, 27 اسفند 1397
عنوان : اقدامات شهرداری گلپایگان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
کد خبر : ۳۷۲۷
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ 
ساعت : ۱۲:۱۶:۴۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مهندس محمد امین جمالی شهردار گلپایگان به  همراه برخی از مدیران شهرداری در مراسم بازگشایی مدارس در نخستین روز از سال تحصیلی  جدید شرکت نمودند.

همزمان با اولین روز بازگشایی مدارس و به رسم هرساله، شهردار و جمعی از مدیران شهرداری و مسئولان شهرستان ، در جشن باز گشایی مدارس و نواخت زنگ اول مهر شرکت کردند.

در مراسمی که در هنرستان کار و دانش غدیر در اولین روز مهرماه به دعوت اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد،  اولین زنگ سال تحصیلی در این مدرسه به صدا درآمد.

در این برنامه ریاست اداره آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم به میهمانان و دانش آموزان ، بازگشایی مدارس و آغاز مهرماه فصل شکوفایی دانش را به حاضران تبریک گفتند.

به منظور تلطیف فضاهای آموزشی وافزایش نشاط وشادابی دانش آموزان و نوآموزان و به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی ، شهرداری گلپایگان اقدام به اهداء گلدان های گل به تمامی مهدهای کودک ، پیش دبستانی ها و مدارس مقاطع ابتدایی تا دبیرستان و پیش دبستانی های سطح شهر نمود.

در اجرای این برنامه ، مجموعا تعداد500  گلدان گل از مرکز تولیدات گل وگیاه شهرداری         (گل داودی، کلم وشمعدانی) اهداء شد.

همچنین در راستای استقبال از ماه مهر وایمنی دانش آموزان عزیز خط کشی طولی واجرای خطوط عابر پیاده و سرعت کاه های سطح شهر از قبل از مهر ماه آغاز و تا 10 مهر ماه ادامه دارد.

ساماندهی ونظارت بر سرویس های حمل ونقل دانش آموزی تحت سامانه نرم افزاری سپند وفضاسازی وتبلیغات شهری و نصب بنر در پرتابل های سطح شهر با موضوع گرامیداشت آغاز سال تحصیلی جدید از دیگر اقدامات شهرداری گلپایگان می باشد.

                                                                    روابط عمومی شهرداری گلپایگان


نمایش تعداد بازدیدها : 102

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0