دوشنبه, 27 اسفند 1397
عنوان : همكاری شهرداری در برگزاری همایش پیاده روی و ورزش صبحگاهی در پارك جنگلی
کد خبر : ۳۷۳۸
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ 
ساعت : ۱۳:۸:۴۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در روز پنجشنبه مورخ 26 مهرماه ، از ساعت 8 صبح همایش پیاده روی و ورزش صبحگاهی به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان وروز تربیت بدنی و ورزش ، در پارک جنگلی با هدف ترویج ورزشهای همگانی وافزایش نشاط وشادابی ، با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر ، شبکه بهداشت ودرمان ، فرمانداری واداره ورزش وجوانان شهرستان و با حضور جمعی از بانوان شاغل در ادارات وسازمانهای مختلف شهرستان وشهروندان برگزار گردید.

در ابتدای همایش پس از پیاده روی بانوان در پارک و انجام ورزش های همگانی توسط خانم طاهره خوشنویسان مسئول کمیسیون فرهنگی ، اجتماعی و  ورزشی شورای اسلامی شهرگلپایگان،  ایشان مطالبی در خصوص اهمیت ورزش در سلامت جسم وروان و ایجاد نشاط و شادابی وپیشگیری از اضطراب و افسردگی بیان نموده و خانم معصومه قربانی مسئول کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر نیز ضمن تشکر از حضور بانوان در همایش ، اعلام نمود که برای ارتقای سلامت شهروندان خصوصاً بانوان محترم شهر برنامه های فرهنگی و ورزشی با مشارکت ادارات وسازمانهای ذیربط تداوم می یابد.

در ادامه کارشناسان شبکه بهداشت خانمها لطفی و سلیمی در خصوص تغذیه سالم و ویژه      برنامه های هفته سلامت بانوان صحبت کردند.

برپایی ایستگاه پایش سلامت ( شامل اندازه گیری قد ، وزن ، فشارخون و...) ویژه بانوان ازاقدامات شبکه بهداشت و درمان شهرستان در حاشیه این برنامه بود.

شایان ذکر است از دیگر اقدامات شهرداری گلپایگان در این روز،  اجرای برنامه ورزش صبحگاهی ویژه آقایان بود که از ساعت 6:45 در پارک شهر برگزار شد.

روابط عمومی شهرداری گلپایگان

نمایش تعداد بازدیدها : 120

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0