مجموعه تفریحی و گردشگری پارک جنگلی گلپایگان

پارک تفریحی توریستی گلپایگان در مساحتی بالغ بر 33 هکتار در شهر گلپایگان در محلی مرتفع با چشم اندازی زیبا و دارای انواع گونه های گیاهی و طبیعی و انواع مجموعه ها و فضاهای گردشگری و تفریحی شامل بازارچه فروش محصولات فرهنگی ، هنری و صنایع دستی با 42 غرفه، رستوران، نمازخانه، سرویس های بهداشتی ، 50 دستگاه آلاچیق ، بوفه ، مجموعه ورزشی چمن مصنوعی، ساختمان IT و کتابخانه ، دفاتر اداری، فضای بازی کودکان، پیست دوچرخه سواری ، جاده تندرستی به طول 2کیلومتر، دریاچه مصنوعی و فضای سبز به مساحت13 هکتـــار، آب نمای طبیعی و مصنوعی در دل کوه می باشد.

این مجموعه تفریحی با توجه به قرار گرفتن در کریدور شرق به غرب کشور و مجاورت شهرستان های خمین، الیگودرز، محلات ، خوانسار و فریدن از اهمیت به سزایی در جذب مسافر و گردشگر و همچنین ساکنین شهرهای مجاور برخوردار است .

شهرداری گلپایگان با توجه به شرایط موجود در مجموعه فوق آماده همکاری و استقبال از کلیه سرمایه گذاران و علاقمندان متمایل به احداث مجموعه های باغ گل،باغ حیوانات و پرندگان، شهربازی سرپوشیده و سرباز ، پارک آبی ، هتل ، ویلا و رستوران و گلخانه های نمایشگاهی و فروشگاهی می باشد.پارک ساحلی:

طرفین رودخانه گلپایگان در محدوده شهری با طول حدود 800 متر به عمق متوسط 50  متر حد فاصل پلهای جدید و قدیم فضای مناسب جهت ساخت شهربازی ، مجموعه های تفریحی و باغ  پرندگان، باغ وحش و ... می باشد.بدیهی است رودخانه مذکور با توجه به احداث و ساخت سد جدید کوچری و جاری شدن آب در آن یکی از موقیتهای مناسب و جذاب برای سرمایه گذاری می باشد.احداث پارکینگ طبقاتی :

زمین محل احداث پارکینگ  فوق به مساحت حدود 800 متر مربع در مرکز شهر و جنب بازار گلپایگان که از شلوغترین و پر ترافیک ترین نقاط شهر می باشد.

شهرداری گلپایگان آمادگی صدور پروانه تجاری و پارکینگ بر روی پلاک مذکور را دارد. بدیهی است دسترسی پاکینگ مذکور به خیابانهای آیت اله سعیدی و مسجد جامع و انتهای بازار گلپایگان یکی از موقیتهای مناسب برای سرمایه گذاری بوده و باز گشت فوری سرمایه را به دنبال دارد.

ساخت گلخانه ، نیروگاه گازی ، کارخانجات تبدیلی و مشابه:

محل: زمین 83 هکتاری جنب شهرک صنعتی گلپایگان در مالکیت شهرداری گلپایگان و با توجه به موقعیت ژئوپلیتیکی و همچنین دسترسی های مناسب آن به شریانهای حیاتی از جمله پست برق 400 کیلووات گلپایگان، آب مناسب و قطب صنعتی و کمربندی دور شهر یکی از موقیتهای عالی و ممتاز جهت سرمایه گذاری می باشد.5.6.6.0
گروه دورانV5.6.6.0