دوشنبه, 10 بهمن 1401
  • ساعت : ۱۰:۲۷:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ 
  • کد خبر : ۵۰۷۷
    /  3
اجرای بدون وقفه فعالیت های خدماتی شهرداری
خدمت رسانی به شهروندان در مسیر توسعه شهر زیبای گلپایگان بدون توقف در حال انجام است.

شهردار گلپایگان گفت: روزانه سه تن برگ خزان زده از سطح معابر و خیابان‌ها و پارک‌های شهر گلپایگان جمع‌آوری می‌شود.

پیمان شکرزاده با اشاره به جمع‌آوری برگ‌های پاییزی و خزان زده از سطح معابر و خیابان‌ها و پارک‌های شهر گلپایگان، اظهار کرد: کارگران شهرداری روزانه سه تن برگ خزان زده را با استفاده از سه دستگاه کامیون بزرگ، دو دستگاه کامیون ایسوزو و چهار دستگاه نیسان جمع‌آوری می‌کنند.

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود طبق سنوات گذشته تا پایان فصل برگ ریزان ۱۰۰ تن انواع برگ درختان خزان زده پاییزی در شهر گلپایگان جمع‌آوری شود.

شهردار گلپایگان ادامه داد: برگ‌های جمع‌آوری شده پس از جداسازی از زباله‌ها به محل دفن‌گاه برگ‌ها انتقال داده شده و با ترکیبی از خاک پوشانده شود تا در فرآیند فرآوری پس از چند ماه به خاک برگ تبدیل شده و دوباره در فضای سبز شهری و گلخانه شهرداری گلپایگان برای پرورش گل و گیاه و درختچه استفاده شوند.

وی با اشاره به لایروبی 30هزار متر طول از جوی ها و مسیل های سطح شهر در دوماه گذشته گفت: کارگران شهرداری روزانه بیش از1 میلیون مترمربع از فضاهای شهر را نظافت می کنند.

شکرزاده با اشاره به خرید یک دستگاه جاروب مکانیزه افزود: با توجه به گستردگی شهر و نیاز مبرم به افزودن یک دستگاه جاروب مکانیزه به ماشین آلات مجموعه خدمات شهرداری با پیگیری های صورت گرفته این دستگاه خریداری شد و هم اکنون دو دستگاه جاروب جهت پاکسازی معابر شهری در سطح شهر فعالیت دارند.

شهردار گلپایگان با اشاره به شن ریزی کوچه های جدیدالاحداث به صورت مستمر گفت: عملیات زیرسازی و شن ریزی کوچه های جدید الاحداث با توجه به درخواست شهروندان در دستور کار مجموعه خدمات شهری قرار گرفته است.

شکرزاده در انتها افزود: خدمت رسانی به شهروندان در مسیر توسعه شهر زیبای گلپایگان بدون توقف در حال انجام است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0