دوشنبه, 10 بهمن 1401
  • ساعت : ۱۳:۵۳:۳۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ 
  • کد خبر : ۵۰۷۸
    /  4
تحولات گسترده در شهرك الوند
پیمان شکرزاده با اشاره به طرح رسیدگی به مناطق کمتر برخوردار که از ابتدای دوره ششم شورای اسلامی در دستور کار قرار گرفته است افزود: هم اکنون سه پروژه در منطقه شهرک الوند فعال است.

ایشان ادامه دادند:پروژه احداث پارک در خیابان شهید نوبخت شهرک الوند با مساحت 9000مترمربع در حال انجام است و تا کنون عملیات های زیرسازی، لوله گذاری انتقال آب، اجرای اسکلت و دیوار کشی سریس های بهداشتی انجام شده و در حال جدولگذاری محدوده های فضای سبز هستیم.

شهردار گلپایگان گفت:با توجه به درخواست های مکرر شهروندان عملیات احداث پارک در خیابان عطار شهرک الوند نیز با مساحت 4200مترمربع با عملیات  های زیرسازی و دیوارچینی در حال پیگیری است.

وی افزود:لکه گیری آسفالت معابر، حفظ و نگهداری فضای سبز، نظافت محله ها و خیابان ها و لایروبی جوی های آب از دیگر فعالیت هایی است که به صورت روزانه و مستمر در منطقه شهرک الوند صورت می پذیرد.

شکرزاده ادامه داد عملیات بهسازی و زیباسازی بلوار توحید شهرک الوند در باندهای کندرو و پیاده راه و فضای سبز به مساحت 6000 مترمربع از امروز23 آبان ماه آغاز میگردد.

شهردار گلپایگان گفت با اجرای این سه پروژه و اضافه شدن 12هزار مترمربع فضای سبز به شهرک الوند تحولات گسترده ای در سیما و منظر این منطقه رقم میخورد که به لطف خداوند با تلاش های بی وقفه پرسنل شهرداری و حمایت های اعضای محترم شورای اسلامی شهر تا پایان سال شاهد افتتاح این طرح ها خواهیم بود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0