دوشنبه, 10 بهمن 1401
  • ساعت : ۱۲:۱۰:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ 
  • کد خبر : ۵۰۸۱
    /  3
پاكسازی تبلیغات و دیوارنویسی های غیر مجاز سطح شهر
تبلیغات و دیوارنویسی های غیر مجاز سطح شهر گلپایگان توسط اداره سیما و منظر شهری شهرداری، پاکسازی و امحا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری گلپایگان، با توجه به اینکه امروزه توجه به ساماندهی سیما و منظر شهری و جلوه های بصری آن یکی از اولویتهای اجرایی اداره سیما و منظر شهری شهرداری در راستای جلب رضایتمندی شهروندان محسوب می شود، شهرداری گلپایگان اقدام به پاکسازی تبلیغات غیرمجاز سطح شهر نمود.

پیمان شکرزاده شهردار گلپایگان ضمن بیان اینکه در سه ماه اخیر بیش از4500مترمربع پوشاننده و500مترمربع نقاشی دیواری در سطح شهر گلپایگان اجرا شده است افزود:بخش مهمی از کیفیت فضای یک شهر در ارتباط با سیما و منظر شهری معنا می یابد که با توجه به اهمیت این مسئله در تزریق روح شادابی و نشاط اجتماعی به شهروندان، عملیات پاکسازی تبلیغات محیطی غیر مجاز و رفع اغتشاشات بصری به صورت مستمر توسط اداره سیما و منظر شهری شهرداری گلپایگان اجرایی می گردد.

شکرزاده گفت: در راستای ارتقای کیفیت بصری خیابان سیدالسادات در ادامه پروژه بهسازی این خیابان اقدام به اجرای 500مترمربع پلاستر جهت آماده سازی دیوار ها برای طراحی شده است.

وی افزود: عملیات زیباسازی دیوارهای سطح شهر، رنگ آمیزی مبلمان های شهری و امحا دیوارنویس ها در طول سال بدون وقفه ادامه دارد و در 90روز گذشته بالغ بر25000 مترطول از جداول سطح شهر رنگ آمیزی و اصلاح گردیده است.

شهردار گلپایگان در پایان ضمن قدردانی از همشهریان جهت همراهی در حفظ و ارتقای سیمای شهر گفت: پروژه های زیباسازی شهر بدون وقفه در طول سال و در مناطق مختلف اجرا خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0